ITA Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. działa od lutego 2004 roku.

Misją naszej firmy jest dbałość o to, aby nasi doradcy spełniali najwyższe oczekiwania klientów. ITA Doradztwo Podatkowe stosuje indywidualne podejście do zagadnień podatkowych każdego z naszych klientów. Stawiamy na dynamiczny rozwój naszej firmy oraz zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie gwarantowanym przez całkowicie niezależną spółkę doradztwa podatkowego.

Naszym największym atutem jest zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci. Nasze usługi świadczymy zarówno na rzecz koncernów międzynarodowych, firm polskich, jak i dla małych i średnich przedsiębiorców oczekujących na pomoc w rozwoju tworzonych przez nich przedsięwzięć. Asystujemy naszym klientom na wszystkich etapach ich działalności i rozwoju. Doradzamy im w zakresie planowanych i przeprowadzanych przekształceń, fuzji i przejęć, a także w procesie likwidacji podmiotów gospodarczych.

Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie doradztwa podatkowego. Stworzyliśmy zespoły specjalizacyjne kierowane przez doświadczonych ekspertów podatkowych. Do każdego klienta i zagadnienia, którym się zajmujemy, stosujemy indywidualne podejście, które dzięki doświadczeniu naszych doradców pozwala nam patrzeć na problemy podatkowe naszych klientów z jak najszerszej perspektywy.

Członkowie zespołu INDEPENDENT TAX ADVISERS Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. to doradcy podatkowi oraz doświadczeni konsultanci, którzy zdobywali doświadczenie zawodowe w renomowanych firmach doradczych z tzw. Wielkiej Czwórki. Nasi specjaliści są uznanymi autorami wielu publikacji fachowych. Członkowie naszego zespołu prowadzą szkolenia podatkowe i są zapraszani do udziału w licznych konferencjach w kraju i zagranicą.

Jeden z naszych Partnerów jest członkiem VAT Forum – organizacji, która skupia najlepszych europejskich specjalistów w dziedzinie podatków pośrednich, organizuje coroczne międzynarodowe konferencje podatkowe a także świadczy usługi dla swoich klientów i członków. Członkami VAT Forum jest ponad 20 partnerów –osób specjalizujących się w dziedzinie podatków pośrednich. Siedziba organizacji znajduje się w Brukseli.