Gałczyński Osowiecki Banasik

GOB jest kancelarią świadczącą pełny zakres usług prawnych. Dbamy o to, aby nasza praktyka była wyjątkowa, a relacje z klientami bliskie.

Pozwala nam to świadczyć usługi prawne w prawie wszystkich dziedzinach biznesowych, a także rozumieć potrzeby klientów. Dla nas minął już czas, kiedy innowacyjne firmy osiągały sukces, ale stawały się zależne od kancelarii, których praktyki biznesowe pozostawały niezmienione do lat. My praktykujmy prawo w sposób nowoczesny. Dostarczamy eksperckie, skuteczne porady i rozwiązania odpowiednie dla celów klientów, a nie naszych. Doradzamy, jakbyśmy byli w sytuacji naszych klientów. Dzięki zaangażowaniu w kontakty z klientami rozumiemy ich potrzeby biznesowe na poziomie, którego nie osiąga większość innych. Nasi klienci rozmawiają z nami bez obaw o czas i koszty. Współpraca z nami zapewnia wyjątkową wartość.

Reprezentujemy klientów w wielu branżach, koncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów i zarządzamy ich strategicznymi potrzebami. Wykorzystujemy naszą wiedzę prawną, biznesową i techniczną, aby bezproblemowo pokonywać przeszkody prawne, procesowe, regulacyjne i transakcyjne, z którymi zgłaszają się do nas klienci. Nasi wspólnicy doradzali najbardziej znanym na świecie markom, przedsiębiorcom i firmom. Długoletnia praktyka i doświadczenie dają nam możliwość doradzania w większości aspektów prawa dotyczących przedsiębiorstw działających w różnych branżach.

Chętnie pomagamy w sferze prawnej niezależnie czy nasz klient potrzebuje jednorazowej porady czy stałej obsługi prawnej bieżącej działalności biznesowej. Zawsze przed rozpoczęciem współpracy poświęcamy czas na zrozumienie potrzeb biznesowych, priorytetów i celów naszych klientów. Tworzymy pragmatyczne i skuteczne rozwiązania prawne dla naszych klientów oraz chronimy ich przed odpowiedzialnością.

Nasza kancelaria jest wyjątkowa również dzięki ludziom, których reprezentujemy i tym z którymi współpracujemy. Klienci nam ufają. Nie dostarczamy bezsensownych porad, które nie mają wartości dla biznesu. Stworzyliśmy nowoczesne podejście do współpracy z klientami dzięki któremu mogą oni doświadczać nowego poziomu kontaktu z prawnikami. Wiemy, że przedsiębiorcy stale dążą do osiągnięcia wyższego poziomu rozwoju biznesowego i dlatego nasz zespół jest z nimi. Oferujemy taką samą jakość jak duże firmy prawnicze jednocześnie zapewniając szybki czas reakcji i elastyczne stawki. Proponujemy zasady rozliczeń, które służą zwiększeniu zysków klientów, a nie naliczaniu naszych godziny pracy. Nasze doświadczenie i potencjał pozwala na oferowanie pełnej obsługi prawnej przedsiębiorstw niezależenie od ich wielkości.