Tax AlertyIndependent Tax Advisers Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. od 20 lat doradza swoim klientom!

01/02/2024

Szanowni Państwo,

20 lat temu nasza Spółka w składzie 5 osobowym rozpoczęła działalność w zakresie doradztwa podatkowego. W tym czasie, w oparciu o niezwykle wartościowy zespół doradców, wsparliśmy kilkuset klientów. Z naszego doradztwa korzystają zarówno  polskie jak i zagraniczne firmy. Jesteśmy dumni, że wielu naszych klientów jest wciąż  z nami od pierwszego dnia działania ITA DP.

Jednocześnie, w tym czasie mieliśmy również przyjemność współpracować z konsultantami, doradcami podatkowymi oraz innymi pracownikami dbającymi o rozwój i dobro naszej firmy.  Dla niektórych była to pierwsza poważna praca, w której zdobyli warsztat, doświadczenie i relacje. Niektórzy doradcy są obecnie poważnymi autorytetami podatkowymi w dużych międzynarodowych kancelariach podatkowych, zaś pozostali realizują się na innych polach.  Cieszę się i dziękuję, że mogliśmy z nimi współtworzyć i rozwijać ITA DP.

Tym którzy są z nami do dziś chcę podziękować w sposób szczególny!

Wszystkim naszym Kolegom i Koleżankom zarówno byłym i obecnym serdecznie dziękuję!

Nie byłoby nas jednak tu, gdyby nie zaufanie naszych Klientów.

W tym niezwykle radosnym dla nas dniu chciałabym wszystkim Państwu bardzo podziękować za minione lata współpracy i zapewnić, że w kolejnych latach również będziemy Państwu doradzać zachowując ten sam wysoki poziom profesjonalizmu i oddania.

Dziękujemy – Zespół ITA DP