Tax AlertyZapraszamy na szkolenie – TP od 2017, zmiany w VAT od 2017 oraz transakcje kompleksowe

21/10/2016

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na organizowane przez Independent Tax Advisers Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. szkolenie podatkowe połączone z warsztatami, które odbędzie się w dniu 22 listopada 2016 roku (wtorek) w Centrum Konferencyjnym Zielna przy ul. Zielnej 37 w Warszawie (wejście od ul. Bagno) w Sali Wystawowej I (budynek C, V Piętro). Rozpoczęcie szkolenia jest planowane na godzinę 9:30.

Szkolenie składać się będzie z dwóch bloków tematycznych dotyczących podatku VAT i CIT. Szczegółowy program oraz sylwetki prelegentów znajdą Państwo w załączniku.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu przy zgłoszeniu do 31 października to: dla jednej osoby – 360 zł plus VAT, dwie osoby – 700 zł plus VAT. Po tym terminie koszt udziału jednej osoby wynosi 450 złotych netto. W cenę szkolenia wliczony jest poczęstunek oraz materiały.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 10 listopada 2016 r. poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej:

http://www.itadp.pl/category/wydarzenia/